Projelerimiz

Özgün Fikirler, Yenilikçi Projeler

TGM | Teknoloji Geliştirme Merkezi, 2004 yılından beri insan kaynakları alanında yeni ve özgün projeleri hayata geçirmiştir.


TGM Grup bünyesinde yürüttüğümüz yenilikçi projelerimiz


CVyolla.com Kariyer Sitesi

CVyolla.com: Farklı Bir İş Arama Sitesi

CVyolla.com nedir?
CVyolla.com, iş arayanlarla işverenleri çok pratik bir yöntemle buluşturan bir kariyer sitesidir. 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. Diğer kariyer sitelerine göre farklı bir sistemle çalışmaktadır. Hem iş arayanlar hem işverenler için birçok yenilik getirmektedir.

İş arayanlar için getirdiği 3 yenilik vardır: Birincisi; iş arayanlar, tercihleri doğrultusunda üye firmalara hızlı başvuru yapabilirler. İkinci olarak; CV formu doldurarak kalıba girmek yerine; özgürce kendi hazırladıkları CV'lerini (Word, PDF, JPEG vb. bir formatta) seçtikleri işverenlere yollayabilirler. Üçüncüsü; CV, veritabanına girmekle beraber İK yetkilisinin e-posta adresine de gönderilir. İK yetkilisi, tercihleri doğrultusunda gelen CV'leri daha hızlı inceleyip daha hızlı irtibata geçebilir.

İşverenler için getirdiği 3 yenilik de şunlardır: Birincisi; işverenler, aradıkları her pozisyon için ayrı bir ilan ücreti ödemek zorunda kalmazlar. Tek bir üyelik ücreti ile sınırsız sayıda pozisyon için eleman arayabilirler. İkinci yenilik; üyelik kapsamında tüm CVyolla.com veritabanını inceleme şansı bulurlar. Kontör, kredi vb. bir CV sınırlaması yoktur. Üçüncüsü; tercihleri doğrultusunda uygun CV'ler her gün e-posta adreslerine gönderilir. İster e-postaya gelen CV'ler arasından ister veritabanında detaylı arama motoru ile CV inceleyebilirler.

CVyolla.com nasıl çalışır?
Adaylar, sektör ve şehir tercihlerine göre şirketleri seçerler. CVyolla.com, adayların CV ve kapak mektuplarını şirketlere ulaştırır. Şirketler Platin Üye olarak aday CV'lerini sınırsız inceleme hakkına sahip olur.


TGM Human Resources

TGM Human Resources: İK Danışmanlık Firması

TGM Human Resources nedir?
TGM Human Resources, 2006 yılından beri İnsan Kaynakları danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye İş Kurumu 311 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren bir özel istihdam bürosudur. Firmalara Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı yapmaktadır. Beyaz yakalı, mavi yakalı, orta veya üst düzey yönetici, dönemsel eleman, stajyer veya toplu işe alım gibi konularda firmalara destek sağlamaktadır.

TGM Human Resources nasıl çalışır?
Firmalara değer katacak iş gücünü bulmasına yardımcı olur. İşe alım süreçlerinde firmaya özel çözümler sunar. Beklentileri doğrultusunda kurum kültürüne en uygun adayları belirler. CVyolla.com kariyer sitesine kayıtlı olan yüz binlerce güncel CV arasından en uygun adayları en kısa sürede belirler. Her adayı titizlikle araştırır. Deneyimli danışmanların yürüttüğü mülakatlar, kişilik envanter testleri, yabancı dil testleri ve referans kontrolleri sonucunda firmanın doğru iş gücünü istihdam etmesini sağlar.


Garanti Bakıcı

Garanti Bakıcı Danışmanlık

Garanti Bakıcı nedir?
Ailelerin yatılı ya da gündüzlü bebek ve çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcı, ev hizmetleri yardımcısı, hemşire, refakatçi, bahçıvan, şoför gibi personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere ailelere danışmanlık hizmeti vermektedir. Ailelerin güvenilir, güler yüzlü ve uzman bir personel bulmalarına yardımcı olmaktadır.

Garanti Bakıcı nasıl çalışır?
Her adayı titizlikle araştırır. Araştırma sonucunda aileye uygun adayları belirler. Adaylarla aileleri yüz yüze görüştürür. Her iki taraf da anlaştıkları takdirde sözleşme yapar. Garanti süresi içinde eleman işten ayrılırsa tekrar ücretsiz eleman temin eder. Eleman işe başladıktan sonra da ailelerin ve bakıcıların sorunları ile ilgilenir. Taraflar arasında bir problem çıkması durumunda her iki tarafı dinleyerek problemi çözmeye çalışır. Çözüm bulamazsa, aileye yeni eleman bulur. Elemana ise yeni bir iş bulmaya çalışır.


Belediyeler için yazılımını ve insan kaynakları danışmanlığını yürüttüğümüz projelerimiz


İş'te Çiğli

Çiğli Belediyesi Kariyer Portalı

İş'te Çiğli nedir?
İş’te Çiğli kariyer portalının yazılımı, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri, Çiğli Belediyesi için firmamız tarafından yapılmaktadır. Çiğli’de iş arayan vatandaşlarla ile işveren firmaları bir araya getirmektedir.

İş'te Çiğli nasıl çalışır?
4904 sayılı İş Kanunu gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetlerini yürütmek için Türkiye İş Kurumu’ndan Özel İstihdam Bürosu yetki belgesi almak gerekmektedir. Çiğli Belediyesi ile firmamız arasında imzalanan protokol vasıtasıyla, Çiğli Belediyesi adına iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri 311 numaralı özel istihdam bürosu izin belgesine sahip olan TGM İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir.


Buca Kariyer

Buca Belediyesi Kariyer Portalı

Buca Kariyer nedir?
Buca Belediyesi'nin vatandaşlara sunduğu bir hizmet olan Buca Kariyer portalının yazılımı, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri, insan kaynakları danışmanlığı ve operasyonel faaliyetleri firmamız tarafından yürütülmektedir.

Buca Kariyer nasıl çalışır?
4904 sayılı İş Kanunu gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetlerini yürütmek için Türkiye İş Kurumu’ndan Özel İstihdam Bürosu yetki belgesi almak gerekmektedir. Buca Belediyesi ile firmamız arasında imzalanan protokol vasıtasıyla, Buca Belediyesi adına iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri 311 numaralı özel istihdam bürosu izin belgesine sahip olan TGM İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir.


Çeşme Kariyer

Çeşme Belediyesi Kariyer Portalı

Çeşme Kariyer nedir?
Çeşme'de özellikle yaz aylarında artan istihdam ihtiyacını karşılamak amacıyla, Çeşme Belediyesi tarafından firmamıza yaptırılmıştır. Çeşme Kariyer portalının yazılımı, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri firmamız tarafından yürütülmektedir.

Çeşme Kariyer nasıl çalışır?
4904 sayılı İş Kanunu gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetlerini yürütmek için Türkiye İş Kurumu’ndan Özel İstihdam Bürosu yetki belgesi almak gerekmektedir. Çeşme Belediyesi ile firmamız arasında imzalanan protokol vasıtasıyla, Çeşme Belediyesi adına iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri 311 numaralı özel istihdam bürosu izin belgesine sahip olan TGM İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir.


İş'te Buharkent

Buharkent Belediyesi Kariyer Portalı

İş'te Buharkent nedir?
Aydın Buharkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikalardaki, Buharkent Sanayi Bölgesi'ndeki, dükkanlardaki ve çevre ilçelerdeki iş imkanlarına vatandaşların yerleştirilmesi amacıyla, Buharkent Belediyesi tarafından firmamıza yaptırılmıştır.

İş'te Buharkent nasıl çalışır?
4904 sayılı İş Kanunu gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetlerini yürütmek için Türkiye İş Kurumu’ndan Özel İstihdam Bürosu yetki belgesi almak gerekmektedir. Buharkent Belediyesi ile firmamız arasında imzalanan protokol vasıtasıyla, Buharkent Belediyesi adına iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri 311 numaralı özel istihdam bürosu izin belgesine sahip olan TGM İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir.


Buharkent Belediyesi Resmi Web Sayfası

Buharkent Belediyesi Resmi Web Sayfası

Buharkent Belediyesi resmi web sayfası buharkent.bel.tr'nin tasarımı ve yazılımı TGM Grup tarafından yapılmıştır. Teknik destek ve sunucu hizmetleri de TGM Grup tarafından sağlanmaktadır.


Kemalpaşa Kariyer

Kemalpaşa Belediyesi Kariyer Portalı

Kemalpaşa Kariyer nedir?
Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki ve Kemalpaşa çevresinde bulunan fabrikalardaki ve işletmelerdeki iş olanaklarına vatandaşların yerleştirilmesi amacıyla, Kemalpaşa Belediyesi tarafından firmamıza yaptırılmıştır.

Kemalpaşa Kariyer nasıl çalışır?
4904 sayılı İş Kanunu gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetlerini yürütmek için Türkiye İş Kurumu’ndan Özel İstihdam Bürosu yetki belgesi almak gerekmektedir. Kemalpaşa Belediyesi ile firmamız arasında imzalanan protokol vasıtasıyla, Kemalpaşa Belediyesi adına iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri 311 numaralı özel istihdam bürosu izin belgesine sahip olan TGM İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir.