Hakkımızda

TGM | Teknoloji Geliştirme Merkezi kimdir?


TGM | Teknoloji Geliştirme Merkezi, 2004 yılından beri yenilikçi ve dinamik yapısıyla, insan kaynakları alanında yeni ve özgün fikirler sunmayı amaçlayan bir teknoloji şirketidir.

Her problem ve zorluk, TGM için yenilikçi projeler ürettiği birer fırsattır. Amacımız, teknolojiye ve yenilikçi fikirlere yatırım yaparak Türkiye'de ve dünyada birer ilk olan projeleri hayata geçirmek ve Türkiye'de bilgi toplumunun gelişimine katkı sağlamaktır.

TGM | Teknoloji Geliştirme Merkezi Hakkımızda

Misyonumuz & Vizyonumuz


Misyonumuz

Hayatı kolaylaştıran, Türkiye'de ve dünyada birer ilk olan, yenilikçi projeler üretmek, hayata geçirmek ve geliştirmektir.

Vizyonumuz

Teknolojiye ve yenilikçi fikirlere yatırım yaparak Türkiye'de bilgi toplumunun gelişimine katkı sağlamaktır.

Kurum Kültürümüz

TGM kültürü, felsefesini üç temel ayak üzerine oturtmuştur: "Önce İnsan", "Sürekli Gelişim" ve "Müşteri Memnuniyeti".

Önce İnsan

Emeğe saygıyı kendine şiar edinmiş, kurumu çalışanlarının ileriye taşıyacağına inanan TGM, öncelikli yatırımını insana yapmaktadır.

Sürekli Gelişim

TGM, "Her zaman daha mükemmeli vardır", bilinciyle sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemektedir. Sürekli Gelişim felsefesi; TGM çalışanlarını her zaman yaratıcı, yenilikçi, mücadeleci ve uzun vadeli düşünmeye teşvik etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

TGM, hizmet üretmektedir. Hizmetin kalite ölçütü, müşteri memnuniyetidir. TGM müşteri memnuniyeti anlayışının temelinde kalite, güven ve müşteri odaklılık yatmaktadır.