HAKKIMIZDA

TGM Grup


TGM Grup, 2004 yılından bu yana nitelikli iş arayanların, mutlu olabilecekleri uygun firmalarda işe yerleştirilmelerini sağlayan bir istihdam bürosudur.


Kurum kültürünüze uygun, nitelikli personelleri işe almak, yaptığımız işin tam kalbinde yer almaktadır. İşe alım danışmanlarımız, kuruluşunuzun insan sermayesini sizinle birlikte oluşturur ve geliştirir. Yaklaşık yirmi yıllık deneyimimizle, iş gücünüz için doğru personelleri bulmak amacıyla işe yerleştirme hizmetleri sunuyoruz. Şirketlerin doğru insan kaynağını istiham etmelerine; iş arayanların ise doğru kariyer adımlarıyla gelişmelerine yardımcı oluyoruz.
TGM Grup Hakkında

TGM İnsan Kaynakları, #311 numaralı Türkiye İş Kurumu yetki belgesi ile faaliyet gösteren bir özel istihdam bürosudur.


Nitelikli işe yerleştirme hizmetlerimizi sahip olduğumuz 10 kariyer platformu yardımıyla gerçekleştiriyoruz:

    CVyolla.com yüz binlerce iş arayan ile binlerce işvereni eşleştiren, Türkiye'nin önde gelen kariyer platformlarından biridir. Global Jobs global ölçekte açık pozisyonlar için uygun global yetenekleri işe yerleştirmeyi hedefleyen bir global işe yerleştirme hizmetidir. TGM Human Resources yaklaşık yirmi yıllık tecrübesiyle, Türkiye'deki işverenlerin işgücüne doğru kişileri yerleştirmeyi hedefleyen bir işe yerleştirme hizmetidir. Garanti Bakıcı çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, hasta bakıcı, ev yardımcısı, hemşire, refakatçi vb. gibi pozisyonlarda iş ilanlarını yayınlayan bir bakıcı iş ilanları platformudur. TGM Grup, yerelde nitelikli adaylara ulaşmak için 6 belediye ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Belediyeler, iş arayanlar ile işverenleri yerel olarak buluşturmak için TGM Grup ile işbirliği projeleri yürütmektedir.

    Sonuç olarak; 2004 yılından beri iş gücünüz için doğru yetenekleri işe yerleştirmek, yaptığımız işin tam merkezinde yer alıyor.

TGM Grup

Misyonumuz & Vizyonumuz


Misyonumuz

Adayları mutlu, başarılı ve etkin olabilecekleri bir işe yerleştirmek.

Vizyonumuz

Yenilikçi fikirlere yatırım yaparak, şirketlerin doğru insan kaynağını istiham etmelerine; iş arayanların ise doğru kariyer adımlarıyla gelişmelerine destek olmak.

Kurum Kültürümüz

TGM kültürü, felsefesini üç temel ayak üzerine oturtmuştur: "Önce İnsan", "Sürekli Gelişim" ve "Müşteri Memnuniyeti".

Önce İnsan

Emeğe saygıyı kendine şiar edinmiş, kurumu çalışanlarının ileriye taşıyacağına inanan TGM, öncelikli yatırımını insana yapmaktadır.

Sürekli Gelişim

TGM, "Her zaman daha mükemmeli vardır", bilinciyle sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemektedir. Sürekli Gelişim felsefesi; TGM çalışanlarını her zaman yaratıcı, yenilikçi, mücadeleci ve uzun vadeli düşünmeye teşvik etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

TGM, hizmet üretmektedir. Hizmetin kalite ölçütü, müşteri memnuniyetidir. TGM müşteri memnuniyeti anlayışının temelinde kalite, güven ve müşteri odaklılık yatmaktadır.