English  
         Ana Sayfa  |   Biz Kimiz?  |   Projelerimiz  |   Kariyer  |   Basın Odası  |   İletişim
 
  Basın Odası         
 

Basın Bültenleri

11 Mart 2008

       Türkiye’nin en çok altın, hediye ve numune dağıtan sitesi renklibir.com 3 yaşında...

26 Kasım 2007

       renklibir.com: Türkiye'nin en çok hediye, numune ve para dağıtan sitesiTürkiye’nin en çok altın, hediye ve numune dağıtan sitesi renklibir.com 3 yaşında...

Bugüne kadar üyelerine 588 adet hediye ve 710.000 adet ücretsiz numune dağıtan renklibir.com, şirketlerin de hedef kitlelerine ulaşmasını sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek doğrudan pazarlama ve pazar araştırması sitesidir.Nasıl çalışır?
Tüketici, renklibir.com’a ücretsiz üye olur. Anketlere katılarak, Hediye Tarlası’ndaki reklam linklerine tıklayarak, reklam veren sitelerde gezinerek, siteyi arkadaşlarına tavsiye ederek puanlar kazanır. Bu puanlarla ücretsiz açık arttırmalara katılarak altınlar ve hediyeler kazanır.

Ayrıca, şirketler renklibir.com üyesi olan hedef kitlelerine denemeleri için ürün numuneleri gönderirler.
Bu hizmetler ve hediyeler için üyeler, kargo dahil hiçbir ücret ödemezler.

Doğrudan pazarlamada gelinmiş son nokta...
Tüketiciler, herşeyin ücretsiz olduğu ve sürekli altınlar, hediyeler ve numuneler dağıtılan bu renkli dünyaya üye olurken meslek, eğitim seviyesi, cinsiyet, yaş, adres gibi kişisel bilgilerini ve anketlere katılarak tüketim alışkanlıklarını ve beklentilerini paylaşırlar. Şirketler, bu bilgiler ışığında hedef kitlelerini tanımlarlar ve hedef kitleleriyle numune ürün gönderimi, anket, SMS, e-posta gibi çeşitli yöntemlerle birebir iletişime geçerler. Bu şekilde şirketler, hedef kitlelerine ulaşırken araştırma ve reklam maliyetlerini aşağı çekerler.

İş Ortaklarımız
Dove, Huggies, Vernel, Scotch Brite, Dixi, Hasbro Intertoy gibi birçok tanınmış marka, renklibir.com’la çalışarak "geleceğin pazarlama sistemi"ni kullanmışlardır.

Detaylar için http://www.renklibirajans.com/referanslar.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

Site İstatistikleri
2005’te yayın hayatına başlayan ve hızla büyüyen renklibir.com üye veritabanında şu an 146.000 aktif üye bulunmaktadır.

Ziyaretçi ve tıklanma raporları için http://www.renklibir.com/r1_ziyaretci_raporlari.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

Biz Kimiz?
renklibir.com, bir TGM | Teknoloji Geliştirme Merkezi hizmetidir.

TGM | Teknoloji Geliştirme Merkezi, bir genç girişimcilik hikayesidir. Yenilikçi ve dinamik yapısıyla hayatı kolaylaştıran yeni ve özgün fikirler sunmayı amaçlayan bir teknoloji şirketidir.

Detaylar için http://www.tgmgrup.com/index.php adresini ziyaret edebilirsiniz.